GEOinspect s.r.o. - TBD, dodávky systémů speciálních měření, prohlídky inspekční kamerou, dokumentační práce 
 
 
 
 
 
Hlavní nabídka
Úvod
Nabízené služby
Realizace
Vyhledávání
Kontakt
Úvod arrow Nabízené služby
 

Nabízené služby

 

Speciální měření

Prohlídky inspekční kamerou
Fotodokumentace
Zpracování a analýza dat
Tvorba digitálních archivů
Velkoplošný tisk a planografie
Průzkumné a dokumentační práce
Dodávky hardware a software na klíč


 

Speciální měření

Vyrábíme, dodáváme a instalujeme zařízení pro měření deformací, úrovně hladiny vody, tlaku a posunu s finální vizualizací ve webovém prohlížeči.

 

 

Prohlídky inspekční kamerou

Pro prohlídky nepřístupných míst jako jsou vrty, potrubí a jiné úzké prostory používáme 2 různé kamerové systémy:

1. kamerový systém je opatřený barevnou kamerou s rozlišením 470 horizontálních řádků, citlivostí 0.9 lx a regulovatelným LED diodovým osvětlením vložený do kamerové hlavy z nerezové oceli a krytou minerálním sklem. Kamerová hlava je napojena na tlačný kabel, s jehož pomocí je možno prohlížet jak vertikální, tak horizontální vrty. Směr pohledu hlavy je axiální, s přídavným adaptérem pak radiální. Maximální délka prohlížené trasy je do 50 metrů. Těsnost kamerové hlavy byla testována do 50 metrů vodního sloupce. Vhodné pro DN 50 – 200. Zařízení je opatřeno titulkovacím zařízením, což v praxi znamená možnost připojit k videozáznamu textové informace již během snímání. Pro snadné zjištění polohy kamerové hlavy vůči terénu, stejně jako zaměření sledovaných objektů, je zařízení vybaveno digitálním odpočtem vzdálenosti. 

2. kamerový systém je opatřený:

a. Barevnou kamerou umístěnou v rotační nerezové hlavě krytou safírovým sklem, s rozlišením 550 horizontálních řádků, citlivostí 0.2 lx, s možností rotace v horizontální rovině o 360° a ve vertikální rovině o 170°. Hlava je dále osazena osmi LED diodami a její těsnost je testována do 600 m vodního sloupce.  Vhodné pro DN 45 – 920.

b. Barevnou kamerou umístěnou v nerezové válcové hlavě krytou safírovým sklem, s rozlišením 550 horizontálních řádků a citlivostí 0.2 lx. Pohledy je možno směrovat jak do axiální, tak to radiální roviny s rotací. Osvětlení snímaných objektů je zajištěno pomocí šesti zabudovaných LED diod. Těsnost kamerového systému je testována do 600 m vodního sloupce. Vhodné pro DN 25 – 250. Jedná se o nejmenší kamerovou hlavu svého druhu na světě !!

 

Obě kamerové hlavy jsou připevněny ke kabelu, který je dále navinut na motorizovaném ústrojí. S pomocí centrální řídící jednotky je zajištěn plynulý posuv ve vertikálním směru a ovládání kamerové hlavy. Pro měření vertikální vzdálenosti a orientaci hlavy v terénu je zařízení vybaveno odpočtem vzdálenosti mezi terénem a hlavou kamery a dále vestavěným kompasem pro lokalizaci vůči světovým stranám přímo. Záznam prohlídky je realizován na místě pomocí digitálního zařízení. Ihned po ukončení prohlídky je možno dokument na přání zpracovat a předat uživateli hrubou verzi k prvotnímu náhledu.

Dokumentaci provádíme ve skalních horninách i hlinitých zeminách a to i pod hladinou podzemní vody.

 

Fotodokumentace

Provádíme jednorázovou i soustavnou foto - video dokumentaci objektů.
 

Zpracování a analýza dat

Vaše soubory dat podrobíme dohodnuté analýze, provedeme výpočty a zpracujeme statistiky, včetně grafických výstupů.

 

Tvorba digitálních archivů

Z tištěných předloh různých formátů (od A5 až do šíře 914 mm a téměř libovolné délky, různé typy zdrojového média – bělený papír, pauzovací papír, film apod.) připravíme digitální podklad, který je vstupním elementem pro následné grafické zpracování a zařazení do struktury. Finalizací takto seřazených dokumentů tvoříme digitální archivy, kde při jejich výrobě klademe důraz na jednoduchost, minimální nároky na software třetích stran a přenositelnost. Zpravidla se ve výsledku jedná o kusy médií (DVD či CD), které je následně zákazník schopen přehrát na jakémkoli PC. Máme zkušenosti s podklady nejrůznější kvality, kdy námi používanými algoritmy vytváří čitelné dokumenty při minimálním objemu dat.

 

Velkoplošný tisk a planografie

Vlastníme jedno z nejrychlejších zařízení pro kvalitní velkoplošný, zejména vektorový tisk (CAD, GIS ...). Na Vaše přání zpracujeme nabídku tisku na různá média. Vaši úlohu Vám co nejrychleji odbavíme a dle domluvy i osobně přivezeme. Pro UPLOAD souborů k tisku je možno využít náš FTP server, k němuž Vás pohodlně přivede webové rozhraní po přihlášení , které je přístupné na našich stánkách.

 

Průzkumné a dokumentační práce

Provádíme a zajišťujeme průzkumné a vrtné práce, přičemž důraz klademe na jejich dokumentaci a vyhodnocení. Proto provádíme i v hlinitých zeminách dokumentaci stěn vrtu speciální kamerou.

 

Dodávky hardware a software na klíč

Komplexnost našich služeb doplňuje činnost v oblasti dodávek hardware a software na klíč renomovaných výrobců. Navrhneme optimální uspořádání komponent u jednoduchých řešení, stejně tak realizujeme složité síťové topologie.

 
   
 
 
© 2021 GEOinspect s.r.o. - TBD, dodávky systémů speciálních měření, prohlídky inspekční kamerou, dokumentační práce
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.